header_1_1200px

Vaalimainonta: kuntavaalit 2021

Valitse mainonta, joka tavoittaa kaikki alueesi äänestysikäiset!

Kainuun ja Lapin alueen seuratuimmat mediat tarjoavat aina vaaliviestillesi luotettavan, turvallisen ja uskottavan ympäristön. Mainospalveluidemme kautta tavoitat kaikki alueesi äänestysikäiset.

Vaalimainonnan paketit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec consectetur elit eget lobortis consequat. Praesent auctor metus vitae tincidunt eleifend. Nullam et cursus risus. Sed pharetra enim nec urna vehicula consequat. Suspendisse sit amet felis id mauris consequat tristique. Ut vestibulum leo et nulla pretium, ac interd

Vinkit toimivaan mainoskampanjaan!

Mitä tulee ottaa huomioon, kun suunnittelet vaalikampanjaa?
Ole ajoissa ja kohdenna viestisi sinne, missä äänestäjät ovat. Lue kaikki vinkkimme alla olevasta ladattavasta oppaasta.
Myyntipäällikkömme auttavat sinua toimivan ja tavoittavan kampanjan suunnittelussa! 

Mediamyyjät

Kun haluat mainostaa, ole yhteydessä oman alueesi myyntipäällikköön.

Kainuun Sanomat, Koti-Kajaani, Kuhmolainen, Sotkamo-lehti, Ylä-Kainuu

Kajaani

Kirsi Kela
myyntijohtaja
044 332 5332
kirsi.kela@slpmedia.fi

Kajaani

Sanna Kiiveri-Haverinen
myyntipäällikkö
050 433 0153
sanna.kiiveri-haverinen@slpmedia.fi

Kajaani

Saija Utriainen
myyntipäällikkö
050 438 2831
saija.utriainen@slpmedia.fi

Kuhmo

Eine Kotamaa
myyntipäällikkö
050 315 5849
eine.kotamaa@slpmedia.fi

Sotkamo

Miia Väisänen
myyntipäällikkö
050 438 0786
miia.vaisanen@slpmedia.fi

Suomussalmi

Titta Toivanen
myyntipäällikkö
040 751 1749
titta.toivanen@slpmedia.fi

Koti-Lappi

Sari Kananen
myyntipäällikkö
050 381 2540
sari.kananen@slpmedia.fi

Kati Torvinen
myyntipäällikkö
050 381 2109
kati.torvinen@slpmedia.fi

Enontekiön Sanomat, Kittilälehti ja Luoteis-Lappi

Saana Kivilompolo
myyntipäällikkö
040 543 1493
saana.kivilompolo@slpmedia.fi

Tunturi-Lapin paino

Jani Modig
myyntipäällikkö, graafikko
040 159 4226
jani.modig@slpmedia.fi
info@tunturilapinpaino.fi

Jätä viesti niin otamme sinuun yhteyttä

Tähdellä merkityt kentät * ovat pakollisia

Esim. mainoksen julkaisuajankohta, millä lehden osastolla haluat mainostaa, valmistetaanko aineisto lehdessä jne. Tutustu eri lehtien mainosvaihtoehtoihin Mediahinnastoista ».

Etsi sivustolta