Sivun- ja mainosvalmistus

Sivun- ja mainosvalmistus

Mainosten, liitteiden, sanomalehtien ja asiakaslehtien valmistus on arkipäiväämme. Omien lehtiemme lisäksi valmistamme säännöllisesti myös muita sanomalehtiä ja erilaisia asiakaslehtiä kaikkialle Suomeen. Palveluvalikoimaan kuuluu lisäksi selattavan näköislehden valmistaminen tästä aineistosta nettiä ja lukulaitteita varten. Valmistamme myös erilaiset bannerit internetiin ja mobiilipalveluihin.

Mainosvalmistus

Olethan yhteydessä suoraan lehden mainosvalmistukseen vedosten korjauksiin ja mainosten teknisiin tietoihin liittyvissä asioissa.

Kainuun Sanomat, Koti-Kajaani, Koti-Lappi

ks.ilmoitukset@kainuunsanomat.fi
kk.ilmoitukset@koti-kajaani.fi
ilmoitukset@koti-lappi.fi

Tanja Seppänen
ilmoitusvalmistaja
050 4380 839
tanja.seppanen@slpmedia.fi

Anu Tolonen
ilmoitusvalmistaja
050 378 8496
anu.tolonen@slpmedia.fi

Leila Huusko
ilmoitusvalmistaja
050 378 7245
leila.huusko@slpmedia.fi

Sirpa Tupiini
ilmoitusvalmistaja
050 378 6337
sirpa.tupiini@slpmedia.fi

Kuhmolainen

ilmoitukset.kuhmolainen@slpmedia.fi

Sinikka Karppinen
ilmoitusvalmistaja
010 665 9012
sinikka.karppinen@slpmedia.fi

Airi Makkonen
ilmoitusvalmistaja
010 665 9012
airi.makkonen@slpmedia.fi

Sotkamo-lehti

ilmoitukset.sotkamolehti@slpmedia.fi

Mervi Piipponen
ilmoitusvalmistaja
010 665 9013
mervi.piipponen@slpmedia.fi

Ylä-Kainuu

ilmoitukset.ylakainuu@slpmedia.fi

Sirpa Kinnunen
ilmoitusvalmistaja
010 665 9014
sirpa.kinnunen@slpmedia.fi

Mirja Juntunen
ilmoitusvalmistaja
010 665 9014
mirja.juntunen@slpmedia.fi

Taina Huttu
ilmoitusvalmistaja
010 665 9014
taina.huttu@slpmedia.fi

Jos kiinnostuit, ota yhteyttä!

Kajaani

Kirsi Kela
myyntijohtaja
044 332 5332
kirsi.kela@slpmedia.fi

Tähdellä merkityt kentät * ovat pakollisia

Etsi sivustolta